içerik-yönetimi-hizmeti

İzmir İçerik Yönetimi Hizmeti

Web sitenizin tasarımı bittikten sonra hayata geçebilmesi için ihtiyaç duyacağı yönetim birimi içerik yönetim sistemidir.  Türkiye’de 40 milyona yaklaşan internet kullanıcısına açılmak ve hizmet vermeye başlamak, kullanıcılarınızın sitenizde daha çok vakit harcaması, marka veya ürünlerinizin daha anlaşılabilir olması, bilgi verme, markanıza katma değer katma gibi konu başlıkları adı altında toplanan içerik yönetim hizmeti ile İzmir’de hizmetinizdeyiz.

Bir web sitesinin sadece tasarım ve yazılımdan sonra bittiğini sanıyorsanız çok yanılıyorsunuz demektir J Asıl olay bu süreçten sonra sürekli sitenizi güncel tutarak, arama motorlarının sizi indexlemesine, kullanıcılarınızın sitenizi gezmesine ve tekrar gelmesine bağlıdır.  Rakiplerinizi arkanızda bırakmanın en önemli yolu içeriklerinizin özgün ve yönetilebilir olmasından geçmektedir.

Günümüzde pek çok marka siteleri için sadece tasarım ve yazılım hizmetlerini kullanmakta ve sitelerini güncel tutmaya zaman ayıramamaktadır. Rüzgâr Dijital olarak web sitelerinizi yöneteceğimiz içerik yönetim sistemleri ile daima güncel tutarak yönetebiliriz.

Markanıza göre,

  • Sektörünüzde olan yenilikler, haberler ve önemli gelişmeler,
  • Hizmetlerinizde yapacağınız yenilikler, hizmet değişiklikleri, iç bünyenizdeki yapılandırılmalar,
  • Önemli günler ve haftalar
  • Aylık önemli haber başlıklarının bültenleri
  • Düzenli ve arama motorlarının önem verdiği kriterlere göre yazılmış içerikler sayesinde sizde her gün yepyeni içerikler ile dijital dünyada güncel kalabilirsiniz

Neden İçerik Yönetimi Yapılmalı?

Google ve diğer arama motorlarının en önem verdiği konu olan güncellik konusu ön sıralara yükselmeniz için son derece önemlidir. Müşterilerinize ulaşabilmeniz açısından ön sayfalarda yer almanız gerekmektedir. Ön sayfalara yükselmek ve rakiplerinizi arkanızda bırakmanız için tek yapmanız gereken özen göstererek güncel içerik yönetim hizmetlerine göz atmak olacaktır.