Tagfinder.co Türkiye’de Kullanılmaya Başlandı

Instagram günümüzde en çok kullanılan sosyal medya araçlarından biri. Günlük kullanım oranı milyonları aşan Instagram hem kullanıcılar için hem de işletmeler için hızlı ve güçlü bir paylaşım ağı olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle işletmeler sosyal medya pazarlama stratejilerinin büyük bir bölümünü Instagram’a taşımış durumda.

Instagram’ın görsele ve kısa videoya dayalı paylaşım olanağı sunması, markaların hikayeye dayalı kampanyalar oluşturmasını da çok daha pratik ve nitelikli hale getiriyor. Bununla birlikte sosyal medya uygulamaları arasında etiket (hashtag) sisteminin en sağlıklı şekilde kullanılabildiği alan da Instagram. Web üzerinden de aktif olarak kullanılabilen Instagram için etiket sistemi büyük önem taşıyor.

Instagram’ın etiket sistemini ise en çok işletmeler kullanıyor. Sunulan hizmet ya da satılan ürün hakkında etiket bulmak ve bu etiketleri doğru bir şekilde oluşturmak ise belli bir sistematik bilgi gerektiriyor. Bu alanda birçok uygulama mevcut ancak bu uygulamaların büyük bir bölümü ya ücretli ya da çok fazla reklam içermesi nedeni ile kullanım kolaylığından yoksun.

Tagfinder.co ise Instagram üzerinde etiket sistemini nitelikli bir şekilde kullanmak ve sağlıklı geri dönüşler almak isteyen kullanıcılar için biçilmiş kaftan. Hazırlanan paylaşım ile ilgili en belirgin etiketin yazıldığı ve bu etikete en yakın kullanılabilecek etiketleri oluşturmasının yanı sıra etiket sıralama biçimini de yapılandırması ile diğer uygulamaların oldukça önünde bir performans sergileyen Tagfinder.co, bugün birçok kullanıcı tarafından tercih edilen bir program.

Basit ve oldukça kolay ara yüzü sayesinde ve aynı zamanda oluşturulan etiket yapılandırmasının kopyalanıp paylaşım içeriğine kopyalanabilmesi özelliği ile de kullanıcı odaklı bir program özelliği taşıyor.

Gerek kişisel kullanıcılar gerekse işletmeler için takipçi edinme ve etkileşim yoğunluğunu sağlamak sanıldığının aksine oldukça uzun ve zorlu bir süreç. Ancak Tagfinder.co bu süreci birçok yönden çok daha konforlu bir hale getirmiş durumda. Ayrıca ücretsiz bir program olması yönüyle de birçok kullanıcı tarafından başka programa ihtiyaç duymadan kullanılıyor.