Yenilendiğimizi Bildirmekten Mutluluk Duyarız!

2000 yılından bu yana, fikirleri teknolojiyle buluşturan EMU BİLİŞİM ailesi olarak kabuğumuzu sonunda çatlattık ve 2017 yılının başında dijital dünyaya ilk adımlarımızı Rüzgar Dijital Reklam Ajansı olarak atma kararı aldık. Dijital dünyada markalara 360 derece ajans hizmeti sunmayı amaçlayarak, basamakları rüzgâr hızında çıkmanıza yardımcı olmak için alanlarında uzman olan ekip üyelerimiz ile sizleri hazır kıta beklemekteyiz.

Yepyeni logomuz, ismimiz ve kurumsal kimliğimiz ile 2017 yılına oldukça renkli bir adım atmış bulunuyoruz. Yanımıza alacağımız markaların gücü ile emin adımlarla dijital dünyada sağlam projeler üreteceğimizden şimdiden eminiz! Vereceğimiz hizmetleri incelemek isterseniz, hizmetler sayfamızda uzunca bir süre geçirmeniz gerekebilir çünkü dijital dünyada ihtiyaç duyacağınız her alanda bir hizmetimiz bulunurken, sizlerin ve markalarınızın can simidi olacaktır.

Logomuzdaki kadar renkli bir ekipten oluşan rüzgâr dijital ile rüzgâr hızında ilerlemeye hazırsanız, kahveler bizden, projeler sizden diyerek telefonun başında sevgi ile bekliyoruz.