Youtube Yeni Uygulama : Youtube Go

Youtube’dan muhteşem bir yenilik. İnternet olmadan video izleme olanağı!

Youtube, internet bağlantısı olmayan yerler için geliştirdiği yeni uygulamasını bugün yayına aldı. Daha önceden Google, WiFi bağlantı kalitesi oldukça düşük olan yerler için Youtube Go uygulaması geliştirdi. Bu uygulama sayesinde yavaş bağlantının video izlemeyi bölmeyeceği ve çevirim dışı izleme özelliğinin aktif olacağını söylemek mümkün hale geliyor.

Uygulamanın ilk tanıtıldığı yer Delhi Google etkinliğinde bir yıl sonra hazır olacağı söylenen Youtube Go bugun marketlerden indirilebilir durumda. Facebook lite uygulamasına benzeyen Go video akışını korumak, kesintiyi önlemek ve çevirim dışı izlemeyi aktif edecek. Videoyu indirmeyi istediğimiz zaman uygulama ne kadar depolama alanımız olduğunu gibi konularda kullanıcılarını bilgilendirecek. İndirdiğiniz videoları bluetooth ile uygulamanın olduğu diğer insanlarla paylaşabilirsiniz.

Özellikle faturalı ve kotalı internete sahip olan kullanıcılar için bulunmaz bir nimet olacak Youtube Go bulunmaz nimet kategorisinde yerini aldı J Şimdilik Hindistan marketinde kullanıma açılan Go çok kısa bir sürede tüm dünya marketlerinde aktif olacak.