• / dijitalruzgar

Özel Tasarım Web Sitesi

Size özel oluşturulan konsept ve tasarımlar ile web sitenizi oluşturuyoruz. SEO uyumlu, özgün tasarımlar ile web sitelerimizin ayrıntılarını inceleyiniz.

Hazır Tasarım Web Sitesi

Size özel oluşturulan konsept ve tasarımlar ile web sitenizi oluşturuyoruz. SEO uyumlu, özgün tasarımlar ile web sitelerimizin ayrıntılarını inceleyiniz.

Web Sitesi Yönetim ve Güncelleme

Web sitenizin içeriklerini güncellemek mi istiyorsunuz? Yıllık güncelleme paketimizden faydalanarak güncelleme talebinde bulunabilirsiniz.

Web Sitesi Ek Dil Ekleme

Web sitesi içeriklerinizin başka dillerde de yayınlanmasını mı istiyorsunuz? Gönderdiğiniz yabancı dildeki içeriklerinizle web sitenizin yabancı dillerde de var olmasını sağlıyoruz.

SEO Arama Motoru Optimizasyonu

Web sitenizi arama sonuçlarında üst sıralara taşımak; organik ziyaretçilerinizi arttırmak amacı ile bütüncül SEO çalışmalarımızla sizi alanınıza otorite haline getiriyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

Kişiselleştirilmiş sosyal medya stratejisi ile hedef kitlenize yönelik içerikler üretiyor; reklam optimizasyonlarınızı maksimum fayda sağlayacak şekilde yapılandırıyoruz.

Dijital Reklam Yönetimi

Google Ads ve sosyal medya (Facebook / Instagram) reklamlarınızı düşük bütçe ile yüksek performans sağlayacak şekilde optimize ediyoruz.

Metin Yazarlığı

Web sitesi içeriklerinizi özgün ve SEO uyumlu bir şekilde üretiyoruz. Profesyonel ekibimizin ürettiği metin içeriklerinizi lisanslı görseller ile yayınlıyor podcast olarak da yayınlıyoruz.

Video ve Fotoğraf Çekimi

Youtube, web sitesi ve sosyal mecralarınızda yayınlamak üzere profesyonel ekipmanlarımızla video ve fotoğraflarınızı çekip dijital içerikler oluşturuyoruz.

Tek Seferlik SEO Hizmeti

Tasarımlarımız