Video & Fotoğraf Çekimi

Akılda kalmanın farklı bir yolu "Video"

MARKANIZI GÖRSEL YÖNDEN ZENGİNLEŞTİRMEK, DEĞERİNE DEĞER KATAR

“Görme konuşmadan önce gelmiştir. Çocuk konuşmaya başlamadan önce bakıp tanımayı öğrenir.” John Berger

Tanımak ve bilmek görme yetisi ile başlamaktadır. İnsanın en yetkin ve en müdahil olabildiği alanı görmektir. Bu nedenle reklam ve tanıtım faaliyetlerinde de en önemli materyaller arasında görsel materyaller bulunmaktadır.

Gerek geleneksel medya anlayışında gerekse günümüzde faaliyet alanı bulan dijital pazarlama alanında görsel materyallerin önemi büyüktür. Hedef kitlenin somut olarak algıladığı resim ve video içerikler; marka ile olan bağını güçlendirmekte ve marka değerlerine bağlı kalmasını sağlamaktadır.

Görsel materyallerin markanın imajına uygun bir şekilde oluşturulup gerek web sitesi içerisinde gerekse de sosyal mecralarda hedef kitleye sunulması günümüzde büyük önem taşımaktadır. Marka imajına uygun bir konsept ile oluşturulmuş, profesyonel kişilerce profesyonel ekipmanlar ile oluşturulmuş özgün içerikler; hedef kitlenizin markanızı çok daha yakından tanımasını sağlayacaktır.

Kullanılan renkler ve açılar ile birlikte ilgi çekici ve kaliteleri görsel materyaller markanızın kurumsal kimliğini açığa çıkaracak, profesyonel iş hayatında reklam ve tanıtım faaliyetlerinin de profesyonel bir şekilde ilerlemesini sağlayacaktır.

Yapılan araştırmalar en yetkin sosyal medya mecrası olan Facebook’ta görsel içeriklerin diğer içeriklere oranla çok daha iyi performans gösterdiği sonucuna ulaşılmıştır. Aynı zamanda dijital dünyanın geleceğinde video içeriklerin internet trafiğinin yaklaşık %80’ini içereceği öngörülmektedir.

Rüzgar Dijital Reklam Ajansı olarak; profesyonel ekibimizle sunduğunuz hizmetin fotoğraf ve videolarını oluşturarak markanızın ve hedef kitlenizin beklentilerini en iyi şekilde karşılıyoruz.Günümüzde gerek Youtube gerekse diğer sosyal medya kanallarında video izlenme oranı çok yüksektir. Bu durumda videoların bilgi içermesi, 2 dakikayı aşmaması ve ansiklopedik bilgi yerine izleyicilerin günlük yaşamda merak ettikleri işlevsel bilgilerin ilginç bir şekilde paylaşılması gerekmektedir. 2 dakika sürecek videonun izlenme oranın artması, paylaşılması ve beğeni toplaması için; içeriğin merak uyandırması, ilginç olması ve kısa zamanda çok bilgi paylaşımının sağlanması gerekmektedir. Video içerik metninin kurgusal olarak profesyonel bir metin yazarı tarafından hazırlanması; nitelikli bir bakış açısı oluşturmada önemli bir faktördür.

Soru-Cevap videoları neden önemli?

Hedef kitlenizin öğrenmek istedikleri bilgiye ulaşmanın en kısa yolu video içerikleridir. Bu nedenle video çekimlerinizde nitelikli bilgiyi kısa sürede sunma amacı ile soru – cevap formatını kullanıyoruz. Hizmetleriniz ile ilgili nitelikli sorular hazırlayarak kliniğinizde ya da ofisinizde profesyonel ekipmanlarımız ile sizlerle röportaj yapıyoruz. Kısa sürede kurgu işlemi gerçekleştirerek onayınıza sunuyor ve Youtube profilinize yükleme işlemini tamamlıyoruz.

Çalışmalarımız