Web Tasarım Hizmetleri

Tüm cihazlarda sorunsuz çalışan duyarlı tasarımlar
Kurumsal Web Siteleri
Web Tabanlı Projeler
Mikro Sİteler
Landing Page
E-ticaret Siteleri
Web Portalları

Hazır Tasarımlarımızı İncelediniz mi?

Mobil ve SEO uyumlu, doktorlarımıza özel olarak tasarladığımız web tasarımlarımızı inceleyebilirsiniz. Yeni teknolojilere uygun olarak hazırlanmış web sitelerinden verdiğiniz bilgiler ile hastalarınızın bilgilendirilmesini sağlayabilirsiniz. Google ve SEO standartlarına uygun altyapısı ile içeriklerinizin listelenmesini sağlayabilirsiniz. CliMedical ile entegre olarak çalışması randevularınızı ayarlamanızda kolaylık sağlayacaktır.

Dilerseniz aşağıdaki tasarımlarımızdan birini seçerek hesaplı ve hızlı bir şekilde web sitesi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz hayalinizdeki tasarım ve projeleri istekleriniz doğrultusunda gerçekleştirebiliriz.

Tasarımları İnceleyin

Web Tasarım Hizmetleri

Dijital dünyayla olan tanışmanızda en yeni teknolojiyle hazırladığımız web siteleriyle sizlere destek olmak için var gücümüzle çalışmaktayız.

İçerik Yönetim Sistemi

Kullanıcı sınırlaması olmadan sitenizin tüm içeriklerine istediğiniz her an ulaşıp formlarınızı kontrol edebilir ve içerik güncellemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.


Cihaz Uyumluluğu

Ziyaretçilerinizin her yerden size kolay ulaşabilmesini sağlamak adına web sitenizin her tarayıcıda ve tüm cihazlarda kusursuz olarak çalışmasını sağlıyoruz.


Seo - Arama Motoru Optimizasyonu

Siteniz üzerinde gerekli olan tüm iyileştirmeler yapılarak başta Google olmak üzere arama motorlarına uyumlu hale getirilir.

Güvenlik ve Yedekleme

Sunucularımızda düzenli olarak yedeklediğimiz web siteleriniz 7/24 güvenli bir şekilde saklanmaktadır.

Teknik Destek

Geniş kadromuz ve profesyonel teknik ekibimiz ile ihtiyacınız olan tüm istekleriniz için yanınızdayız.

Çalışmalarımız

Markalarımız

Her gün yeni bir marka Rüzgar Dijital'i tercih ediyor.

Teklif Alın