FAYDALI BİLGİLER

Sizin için hazırlamış olduğumuz yol gösterici bilgilere ulaşabilirsiniz.

Instagram Hikayelerde Herkes Link Paylaşabilecek mi?

Instagram Hikayeler alanında link ekleme özelliği yalnızca on bin takipçiden fazlasına sahip olan kullanıcılara açıktı ve Instagram bu önemli özelliği tüm kullanıcılar için açmayı hedeflediğini duyurdu!

Web Siteniz İçin KVKK Metni Gerekli mi?  

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun öngördüğü şartlar; özellikle kullanıcılarının verilerini işleyen markaların web siteleri için de yerine getirilmesi gereken koşullar olarak karşımıza çıkmaktadır.

Dijital Markalaşma

Dijital markalaşma kavramı son yıllarda sık sık kullanılmaya başlansa da dijital ve markalaşma kelimeleri uzun yıllardır hayatımızda. Söz konusu iki kelime son yıllarda güçlerini birleştiriyor ve hemen hemen her sektörü kapsayan bir disiplin haline geliyor.

Yeni Nesil Web Tasarım

Bir web siteniz olsun istiyorsunuz ancak yeni nesil web tasarım hakkında kafanızda soru işaretleri mi var? Hem bilgisayar ekranında hem de cep telefonlarında kullanıcı odaklı ve hızlı olmasının yanı sıra aynı zamanda estetik bir web siteniz mi olsun istiyorsunuz? Bunları istemekte çok haklısınız! Çünkü;

UX ve UI Tasarım Nedir?

Web sitenizin markanızı yansıtmasının, hedef kitlenizle paylaşacağınız bilgileri içermesinin yanı sıra; kullanıcılarınızın uzun süre vakit geçirebilecekleri, aradıkları bilgiye kolayca ulaşabilecekleri bir mecra olması gerekiyor. Bu noktada ise yolumuz UX ve UI kavramları ile kesişiyor. Hangi sektörde olursanız olun; web sitesi için birlikte çalışacağınız dijital ajansınızın söz konusu iki kavrama önem vermesini beklemelisiniz.

Kapalı
Göz Atın

Biz sizi arayalım

Bize numaranızı bırakın, müşteri temsilcimiz sizi en kısa zamanda arasın!