KURUMSAL

Rüzgar Dijital Reklam Ajansı, markanızı büyütmek için 23 yıldır çalışıyor.

Rüzgar Dijital Reklam Ajansı olarak 2000 yılından beri, gerek Türkiye’de gerekse de yurt dışında faaliyet gösteren pek çok markaya; fikirleri teknoloji ile buluşturup dijital dünyadaki yenilikleri sunuyoruz. Markalar için 360 derece dijital performansa yönelik çalışmalar yürüterek her adımda daha kalabalık kitlelere ulaşmasını sağlıyoruz.  

23 yıllık tecrübemizi markanızı geleceğe taşımak için aktarıyoruz!  

23 yılın getirmiş olduğu deneyim ve uzmanlığın yanı sıra; her marka için ayrı enerji ve çalışma stratejisi ile yola başlıyoruz. Projelerinizi kendi projemiz gibi benimseyerek markanızın dijital yol haritasını kusursuz bir biçimde belirliyor ve çalışmalara başlıyoruz.  

İhtiyaçlarınızı biliyor ve size özel stratejiler geliştiriyoruz!  

Rüzgâr Dijital ailesi; gereksiz detaylar içinde boğulmamayı, sonuç odaklı işler üretmeyi, marka bilinirliğini arttırmayı, sosyal medyada markanızdan söz edilmesini sağlamayı, arama motorlarında rakiplerinizi arkada bırakmayı ve dijital dünyada bugüne kadar gerçekleştirmek istediğiniz başarılı stratejileri beraber üretmeyi misyon edinir. 

Markanız çok yaşasın! 

Dijital dünyada hiçbir başarı tesadüf sonucu gelişmez düsturu ile çalışmalarımızı sürdürürken hangi sektörde olursa olsun markanızdan pozitif şekilde söz ettiriyor; bilinirlik ve satış alanındaki dönüşümlerinizi maksimuma taşıyoruz.  

Strateji ve Planlama

 

Nokta Atışı Hedefler Belirliyoruz!

Yüz yüze görüşmenin gücüne inanıyor; markanızı çok daha yakından tanıyor ve yaratıcı çözümler geliştiriyoruz.

 

nokta-atisi-hedefler-belirliyoruz

yol-haritamizi-ciziyoruz

 

Yol Haritamızı Çiziyoruz!

Dijital alanda markanızı sektörün otoritesi haline getirmek için ihtiyaçları belirliyor ve istekleriniz doğrultusunda nitelikli çalışma planı oluşturuyoruz.

 

Adım Adım Başarıya Ulaşıyoruz!

Yol haritamıza sadık kalarak marka değerinizi yükseltmek için nitelikli çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Böylece reklam maliyetlerinizi düşürerek hedef kitlenizin size daha kısa yoldan ulaşmasını sağlıyoruz.

adim-adim-basariya-ulasiyoruz

 

periyodik-analiz-ve-raporlama-sunuyoruz

Periyodik Analiz ve Raporlama Sunuyoruz!

Uyguladığımız çalışmalar sonucunda ne kadar yol kat ettiğimizi, markanızı hedef kitlenize ne kadar yakınlaştırdığımızı değerlendiriyor ve ayrıntılı rapor sunuyoruz.

Sağlık Sektörü İçin Özel Çalışmalar ile Alanınızda Otorite Olmanızı Sağlıyoruz!  

2021 yılında sağlık sektöründeki deneyimlerimizi sağlık profesyonellerine özel olarak oluşturduğumuz Dijital Sağlık Ajansı adındaki markamıza aktarıyoruz. Hastane, poliklinik, klinik ve muayenehanelerinizi bilinir kılmak; hastalarınızın size dijital dünyadaki her mecrada ulaşmasını sağlamak amacı ile sağlık sektörüne özel yeni stratejiler geliştiriyoruz.  

Sağlık sektöründeki başarılarımızı incelemek için www.dijitalsaglikajansi.com bağlantısını  ziyaret edebilirsiniz.    

Siz de ailemize katılmak ve yerinizi almak istiyorsanız iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz. 

Biz sizi arayalım

Bize numaranızı bırakın, müşteri temsilcimiz sizi en kısa zamanda arasın!